Bezpečí pro vaše miminko

Jednou z největších finančních položek, pokud čekáte přírůstek do rodiny, je nákup dětského kočárku. V kočárku bude dítě trávit poměrně hodně času a proto je velmi důležité koupit kvalitní kočárek, který bude splňovat nároky rodičů, ale hlavně bude vhodný pro jejich dítě. Kočárek totiž musí být hlavně bezpečný.

Dětský kočárek už dávno neslouží jen k vycházkám do přírody. Už jen na odjezd z porodnice budete do auta potřebovat tzv. vajíčko čili autosedačku pro novorozence, která je často součástí kočárku. Dává to smysl, protože kočárek budete velmi pravděpodobně rozebírat na delší cestu autem a právě ono vajíčko vám bude sloužit jako autosedačka a zbytek kočárku, kostra, ta bude složená v kufru auta.

kočárek

Kočárek budou sportovně založení rodiče využívat i třeba k projížďkám na kolečkových bruslích, což znamená, že kolečka kočárku musí vydržet i rychlejší jízdu. Kočárek musí také vydržet jízdu ve sněhu. Napadne sníh a technické služby se starají prioritně o cesty a ne o chodníky, a tak často vidíte maminky, jak bojují s kočárkem přes nahrnutý sníh, později v rozbředlém sněhu, takže kočárek, který má malá kolečka nemají maminky šanci utlačit. Hledáte kočárek, který bude bezpečný a bude plně vyhovovat vašim aktivitám? Zkuste se podívat na kočárek Riko basic 3v1 zelenazirafa.cz. Má všechny bezpečnostní atesty a nemusíte se tak o své miminko bát.

kočárek

Koupe kočárku je skutečně významnou finanční položkou, proto jej často kupujeme pro první dítě a druhé dítě už jej podědí, protože to první už z něj stejně vyrostlo. Ale i na toto už dnešní výrobci pamatují a tak si můžete pro straší dítě dokoupit stupátko, na které se starší dítě může stoupnout. Pokud plánujete mít více dětí, pamatujte na to u koupě kočárku, aby se tam toto stupátko dalo namontovat.

Přejeme vám, abyste si vybrali kočárek, ve kterém vaše dítě prožije šťastně své první roky života.

Doporučené články