Virus a lidé

Vždycky jsem byla velice zdravé a živé dítě. Jako malé dítě jsem vůbec netrpěla žádnými infekcemi ani nemocemi, takže moje maminka říkala, že jsem byla opravdu šťastné a zdravé dítě. Mě to hodně těší a nyní taky potvrdit, že i dnes, když jsem dospělá, tak jsem naštěstí neustále zdravá. Kdokoli je třeba někdo v okolí či vedle mě nemocný, tak já nemám absolutně žádnou šanci, nějakou nemoc chytit. A asi mám opravdu skvělý imunitní systém. Jenomže co se pak jednoho dne nestalo. Všichni víme, jak před pár lety naši republiku, vlastně celý svět, zasáhl coronavirus. Myslím si, že právě tato nemoc ve mě vzbudila asi nějaké obavy o mé zdraví.

Covid je opravdu zákeřný.

Proto jsem hledala různé kontakty, kde bych se dozvěděla různé informace o tomto koronaviru a dalších nemocech. Proto jsem se podívala na webové stránky covidexpert.cz, kde jsem objevila kontakty Covidexpert, které by mi pomohly s tím, pokud bych chtěla vědět nějaké informace o koronaviru a dalších podobných nemocech. Byla jsem ráda, že webová stránka covidexpert.cz existuje a že jsem si tam taky mohla zjistit různé informace a kontakty, o které jsem měla zájem a chtěla jsem je vědět. Tady na těchto webových stránkách také zjistíte, že si můžete cokoliv koupit, protože tady máte kolonku na velkoobchod.

Roušky byly denním chlebem.

Jsou tady taky testy na protilátky a antigenní testy. Takže tady v těchto kontaktech najdete opravdu všechno, co budete potřebovat. Stačí se podívat na již zmíněné webové stránky a uvidíte. Já jsem koronavirus měla dvakrát a musím říct, že to není opravdu žádná sranda, že mě to opravdu hodně vadilo a byla jsem celkem asi dva týdny úplně mimo civilizaci. A stále jsem jenom ležela v posteli a říkala jsem si, že jsem se raději měla nechat očkovat. Myslím si, že člověk by měl ve všem přehodnotit všechny věci a myšlenky, aby věděl, do čeho jde a co dělá.

Doporučené články