Nový design bytu

Říkala jsem si, že až se s přítelem budeme z našeho bytu stěhovat do jiného bytu, tak si to udělám opravdu pěkné. Vždycky jsem totiž snila o tom, že budu mít konečně designový byt. A taky jsme bydleli v malé garsonce, kde bylo opravdu už hodně málo místa. Garsonka byla přítele, který ji měl v pronájmu. Jenomže když jsem se k němu po roce našeho randění přistěhovala, tak nám to sice pro začátek stačilo, ale asi po dalším roce už nám začalo být těsno. A řekli jsme si, že když spolu už dva roky chodíme a je nám spolu pěkně, tak by to taky chtělo, abychom si pořídili třeba byt tři plus jedna. Myslím, že to by bylo jistě ideální. Navíc málo místa není moc praktické. Navíc jsme už taky plánovali nějakou rodinu, takže větší byt byl opravdu na prvním místě a bylo to opravdu hlavní. A potom, když už přišlo na lámání chleba, tak jsem příteli řekla, že bych chtěla bytového architekta.

Mám ráda zajímavý stylový design.

Chtěla jsem mít opravdu designový byt. A přítel chvíli přemýšlel, jestli bytového architekta a designéra budeme vůbec si moc dovolit a jestli je to vůbec potřeba. Když jsem příteli řekla, že bych chtěla už něco moderního a neokoukaného, tak mi přítel řekl, že ať si to tedy zkusím. Ale aby bytový architekt a designer nestál moc peněz. Příteli jsem slíbila, že si bytového architekta najdu nějakého levného.

Mám ráda světlý design.

Ale zároveň jsem chtěla taky samozřejmě kvalitního bytového architekta. Nakonec jsem na internetu na webových stránkách https://evalofa.com/ našla jednoho bytového architekta, který je prý vyhlášený a je kvalitní a taky nestojí opravdu moc peněz. Takže bylo rozhodnuto. A ještě jsem raději všechno ukázala příteli, aby s tím souhlasil. Nakonec souhlasil a já jsem byla velice ráda, že je zase po mém. Jak jinak, že ano milé dámy. Jsou bytoví architekti, kteří jsou kvalitní, ale taky nemusí stát opravdu moc peněz. Koukněte na webové stránky.

Doporučené články