Nový trend v bydlení

Kdo se zajímá o moderní trendy bydlení, tak zajisté ví, že není pouze jeden styl, ale několik dalších možností, z jakých si lze hravě vybrat to nebližší našemu srdci. Novinkou ve stylu bydlení je Jungalow. Ve skutečnosti se dá říci, že je to složenina dvou výrazů a to Jungle – to je známá džungle a Bungalow – což je známý, typický přízemní dům.

vypínač béžové barvy
Pokud zajdeme ještě do dalších detailů, tak přirozeně charakteristické rysy budou divoké styly přírodních jevů. Divokost se bude prolínat poklidnou a domácí útulností. Uvnitř nás bude čekat doslova hravý interiér. Nikdo se nesmí bát vrstvení barev a vzorů a zároveň je hodně doplňovat zelení. Je to jakoby se skloubil dohromady interiér s venkovním prostředím.

Hlavní materiály určují styl

Přirozeně nebylo by to správné skloubení, kdyby tu nehrály přírodní prvky hlavní roli. Textilie je doplněná masivním dřevem, proutím a zkrátka je tento celkový styl o uvolněnosti a klidu. Taková oáza. Přirozeně poté je velmi vhodné volit i drobnosti, kterými jsou zásuvky, vypínače, kabely a další náležitosti do přirozených přírodních barev, aby nevyčnívaly z pozadí. Tím by byla taková ta venkovní atmosféra velmi narušená. Naštěstí trh nabízí skutečně bohatou škálu těchto komponentů , z kterých se dá vytvořit poměrně skvělý funkční doplněk.
zelená zásuvka se zeleným kabelem

Vše musí mít svůj efekt

Rostliny sice dodávají bydlení ten správný efekt, ale nemusíme se obávat ani zelených stěn v různých odstínech nebo i částečně zeleného nábytku. Také se dají přirozeně skloubit nové a moderní prvky se starými. Díky velkým možnostem nebudou jen zásuvky a vypínače hrát roli dekorativní, ale především efektivní. Dají se totiž nainstalovat různé světelné efekty, které se ovládají na dálku a svým způsobem do bydlení vnesou kus tajemnosti, intimity a dobrodružství. Do palety barev se klidně může vpustit růžová, oranžová nebo sytě žlutá.

Doporučené články