O prodej akvarijních rostlin je stále zájem

Akvaristika má v naší zemi nebývale dlouhou tradici, jejíž kořeny sahají až do počátku dvacátého století. Akvaristice se věnovala celá řada zájemců i za socialismu, v té době byla otevřena rozsáhlá síť Zverimexů, kde se prodávaly nejen akvarijní ryby, ale i rostliny. Prodejem rostlin se dnes zabývají i některé specializované obchody, ale není jich mnoho a na trhu schází silnější konkurence, což se projevuje například nedostupností některých rostlinných druhů.

velké akvárium

Máte-li zájem pěstovat akvarijní rostliny v rámci podnikání a nabízet je k prodeji přes e-shop, budete pochopitelně potřebovat vytvořit profesionálně pojatý webový zdroj. Aby tu lidé mohli nakupovat pohodlně a bezpečně, bude zapotřebí mu věnovat určitý čas a také vstupní kapitál. Bez spolehlivého, přehledného a dobře graficky zpracovaného webu to nepůjde a nepohnete se ani o krok z místa.

tvorba webu

S tvorbou webových stránek vám může pomocí grafické studio v Kroměříži, což je mimochodem (či shodou náhod) místo, kde se nachází překrásná Květná zahrada, na jejímž pozemku můžete obdivovat mnoho druhů okrasných rostlin. Květná zahrada je dokonce zapsána na seznam památek UNESCO.

Květná zahrada Kroměříž

Web a SEO

Webové stránky by vám měli profesionálně zaměření tvůrci ošetřit i na problematiku SEO, což je záležitost v dnešní době nesmírně zásadní. SEO zajišťuje umístění v předních pozicích ve vyhledávačích, tudíž máte pak větší šanci na trhu uspět, protože se o vás lidé dozví. Se zanedbaným SEO vám nebudou nic platné ani špičkové, výborně graficky pojaté stránky, s mnoha druhy rostlin za rozumnou cenu.

A jedna dobrá rada na závěr – nabízejte akvarijní rostliny v prodeji v e-shopu i s dopravou do místa bydliště, lidé to ocení a zabalit a transportovat rostliny není žádný problém, na rozdíl od přepravy živých zvířat, včetně akvarijních ryb. Rostliny můžete přepravovat i v zimních měsících ve speciálním ochranném obalu.

Doporučené články