Peníze a účetnictví

Vždycky jsem si myslela, že když budu účetní, tak budu mít skvělý život. Jenomže když jsem zjistila že je to opravdu hodně složité, tak jsem si řekla že to musím se asi rozmyslet. Můj přítel byl účetní a taky vedl jednu malou firmu. Řekl mi, že je to docela složité. Že ze začátku vůbec nevěděl, jestli tohle bude dělat a jestli tohle zvládne i dál. Přítel totiž měl rád peníze a taky firmu, a nakonec to dopadlo tak, že jsme se jednoho dne museli rozejít, protože on stále byl v práci a stále počítal peníze, že na mě neměl vůbec čas. A řekněte mi, jaká žena by tohle vydržela? Každá žena chce být milován a chce, aby ji muž chválil a taky aby jí objímal a taky miloval. Řekla jsem si, že tohle asi nemůže nám vycházet. Přítel totiž se ještě učil účetnictví a podvojné účetnictví a taky daňovou evidenci. Chodil na kurzy, a to po večerech.

Účetní se musí vyznat v účetnictví.

Na společenství vlastníků jsou také kladen a povinnosti právního účetního v obchodě technického charakteru. Když jsem tohle četla z internetu, tak jsem se úplně zhrozila. Co to vlastně může znamenat technický charakter pro vedení účetnictví SVJ? Řekla jsem si, že to asi bude velice složité. Proto jsem si zjistila, že profesionální předseda SVJ a externí předseda SVJ je řešením, kdy společenství vlastníků jednotek mohu svěřit výkon. Řekla jsem si, že tento výkon může být opravdu skvělý, když se všichni předsedové snaží, a to včetně externích předsedu.

Účetní musí zvládat peníze.

A to například z Brna a okolí. Řekla jsem si, že profesionální předseda SVJ musí být opravdu kvalitní a mít velké znalosti, co se týče účetnictví a podvojného účetnictví a tak dále. http://www.martha-tena.net/index.php%3Fid%3D107 A je to všechno o financích. Profesionální předseda SVJ musí být kvalitní a musí mít vysoké ekonomické vzdělání, aby všemu rozuměl, totiž práce s penězi není opravdu jednoduchá. A více informací se dozvíte na webové stránce Homepartner.cz, kde také najdete mimo profesionálního předsedy SVJ také účetní a finanční služby a taky samozřejmě ceník.

Doporučené články