Vsaďte na spolehlivost

Jistě je možné, že dodavatel dokázal vyjednat velmi výhodné podmínky a ty dále zprostředkovává svým odběratelům. Ale také je možné, že nízká cena bude doprovázena nízkou kvalitou, nedostatečnými zásobami, dlouhou dobou dodání nebo celkovou nespolehlivostí.

Především při zásobování lékáren si jejich majitelé nemohou dovolit nespolehlivé dodavatele. Prošlé nebo špatně skladované léky, nedostatek zdravotnického materiálu, který byl nasmlouvaný, náhlé změn cen zboží nebo prostě jen výmluvy, proč to či ono zrovna nemohou dodat, to všechno může stát malého lékárníka jeho živnost.

plata léků

Proto, pokud je to zrovna váš případ, zkuste vsadit raději na kvalitu a spolehlivost, než na přísliby až nereálně nízkých cen. My jsme TL Cargo, specialisté na přepravu zdravotnického materiálu v ČR i v zahraničí, dodavatelé léčiv a zdravotnického vybavení, majitelé skladů léčiv a zdravotnického materiálu ve střední Evropě. Spolehlivost je naše druhé jméno a našim zákazníkům nabízíme služby té nejvyšší kvality. Nezáleží na tom, zda jste známá klinika nebo jen malá lékárna v zapadlém městečku, kvalita našich služeb je pro všechny klienty stejná.

stříbrná dodávka

A co vám můžeme nabídnout?

  • Budeme Vás zásobovat léky a zdravotnickým materiálem.
  • Postaráme se o pravidelné i nepravidelné dodávky dle domluvy.
  • V případě potřeby se postaráme o dlouhodobé skladování vašich zásob.

Máme rozsáhlé sklady přímo v ČR a vždy nabízíme jen to, co máme pro naše klienty skutečně k dispozici. Zajistíme vám pravidelné dodávky za stabilní ceny a s bezpečnou dopravou. Náš vozový park je přizpůsobený i pro přepravu léků vyžadujících speciální podmínky, nemusíte se tak bát, že cestou k vám dojde k jejich znehodnocení. Zároveň je naše přeprava kvalitně pojištěná a pokud dojde k poškození dodávky zboží cestou k vám, způsobené škody se vás vůbec nedotknou. Naše služby vám nabízí jistotu a bezpečí v dodávkách zboží i přesto, že jste jen malý podnik.

Doporučené články