Uzavíratelné sáčky

Pokud máte doma nějaké věci nebo potraviny, které chcete na delší dobu uchovat, tak doporučuji nějaké skladové krabičky anebo sáček na zip. Sáček na zip se vyplatí, pokud je to takový ten zip, který jde používat vícekrát. Ale jsou totiž taky z materiálu, který se ihned na první otevření roztrhnou a už nejdou zavřít. Ty se tady vůbec nevyplatí. Moc se mi například osvědčily u nových druhů koření. Tam je taky takový sáček se zipem. A je to takové koření, že když ho otevřete, posunete plastový zip na bok, vysypete potřebné množství koření a potom zip zavřete. Mně se tohle líbí, protože díky tomuto způsobu to koření nikdy nevyčáchne a zachová si své kořeněné aroma. Taky by se mi tohle líbilo u kávy.

Některé druhy už mají sáček na zip.

Protože když kupuji kávu, https://www.vybornakava.cz/2017/6-tipu-jak-skladovat-kavu-aby-zustala-cerstva/ nikdy samozřejmě ihned celou nespotřebuji. A proto bych třeba u kávy taky ocenila sáček na zip. Myslím si, že to ale má nějaké své důvody. Možná proto, aby si lidé kupovali nějaké drahé design dózy na kafe. Já nevím, stejně takovou dózu mám, ale i tak bych uvítala kávu, která by měla sáček na zip. Myslím si, že takové sáčky se vyplatí a myslím si, že by je taky jistě uvítali všechny hospodyňky. A ne jenom ty. A třeba já taky do sáčku na zip dávám dětem svačiny anebo manželovi nějaké občerstvení do práce. Líbí se mi to, protože takové sáčky se dají využít vícekrát, a ne jenom jednou.

Zatím ude sáčky se zipem nejsou, možná v budoucnu u sypananých.

Takže to je taky hlavně ekologické a myslím si, že pokud si pořídíte domů třeba deset sáčků na zip, tak opravdu nic nezkazíte. Sáčky na zip se dají taky koupit v různých velikostech, tak neváhejte a nějaké se domů pořiďte. Nebo vy už doma máte nějaké sáčky na zip? Pokud ano, tak by mě zajímalo, jak jste s nimi spokojené a na co nejvíce je využíváte. Já například v sáčcích na zip taky zmrazuji. Třeba když mi zbude hodně omáčky, stačí ji přelít do silnějšího sáčku na zip a máte vystaráno. Za mě je to prima věc.

Doporučené články