Víte, co vám sluší?

Pokud jste žena středního věku, dejme tomu kolem padesátky, narodila jste se před revolucí. Znamená to většinou jednu věc, jako mladá jste neměla moc šancí vybírat si oblečení podle módy, ale jen podle toho, co nabízely socialistické obchody s oblečením. Potom jste zažila éru vietnamských tržnic a tak nyní chodíte oblečená možná pohodlně, ale většinou nemáte moc představu, co čeho se oblíkat, co by vám slušelo, možná i tápete, v kterých obchodech nakupovat oblečení apod. Ony totiž obchody převážně nabízejí oblečení a módu pro mladé a ženy středního, ale i vyššího věku nemají tolik příležitostí, kde si nakoupit elegantní oblečení. Stále je tu ale hlavní problém, mnoho žen neví, jaké oblečení se hodí k jejich postavě, ale i k jejich věku.

černé šaty

Pokud si nejste jistá v oblasti módy, v tom co se hodí k vašemu typu postavy, měla byste si jednou za život dopřát služeb stylistky, nebo navštívit kamenný obchod, kde vám kvalifikovaně poradí s otázkou, jaké šaty pro plnoštíhlé nebo jen s prostou otázkou, co mi bude slušet? Ale pozor na obchody, které jen chtějí prodat zboží, je třeba najít obchod, kde vám skutečně poradí.

barevné šaty

A pokud to bude dobře zásobený obchod, určitě si v něm i vyberete, jde jen o to, aby to byly skutečně kousky, které se k vaší postavě, ale i k vašemu životnímu stylu hodí. Často je totiž problém skloubit to, co vám sluší, s tím, v čem se cítíte pohodlně a co odpovídá vaší práci apod. Je mnoho žen, které neřeší eleganci, ale upřednostňují pohodlí. Ale pokud si najdou ten správný obchod a správnou stylistku, dá se oboje jednoduše skloubit. Cítit se v oblečení pohodlně a zároveň si být jistá, že jsem elegantní a sluší mi to, to je snem každé ženy. Blíží se Vánoce, tak co si v nějakém obchodním centru domluvit schůzku se stylistkou a nechat si poradit s výběrem oblečení? Nechat se pro jednou rozmazlit a užít si nakupování?

Doporučené články