Co dávat psovi jíst?

Pes je úžasný společník hlavně proto, že vás bude celý jeho krátký život milovat až úplně do konce a bude vám věrný. To některým lidem vadí, a proto mají raději kočku, o kterou se nemusí údajně tolik starat a nemusí jí prokazovat hodně lásky, protože kočky moc přítulné nejsou, maximálně jen tehdy, když něco chtějí, což teda od nich není moc hezké. Mít kočku je sice fajn, má ji většina lidí, ale kočka vám do života nic nedává. Za to pes vám dává opravdu velké množství lásky a neustále ukazuje, jak vás miluje a co by pro vás všechno udělal. Není to falešné a zkrátka vám tím opravdu říká, jak moc vás miluje a jak jste pro něj všechno na světě. Můžete si být na sto procent jisti, že vám v tomto pes nelže a není to jen proto, že by chtěl žrádlo, tak jak to dělají kočky celkem běžně.

granule

Navíc se psem můžete jít kamkoliv na procházku, kočka se chce jen válet doma a nic nedělat, pes bude navíc ještě i vděčný, že s ním chcete jít ven. Vlastně i musíte, což někoho může odradit, ale každá živá bytost se potřebuje dostat ven z domu a na chvíli vypadnout si pročistit hlavu, stejně tak i pes.

pamlsek

Pes bude vašim společníkem opravdu navždy, rozhodně, a to je smutné, ho nikdy nemůžete zklamat, protože jakmile si k vám vytvoří od štěňátka pouto, už jste pro něj jako bůh a také vás tak bude navždy brát. Zkrátka pes vás bude celým svým srdcem milovat a obdivovat, to nám věřte. A je třeba mu tu lásku vracet v podobě toho, co si nemůže obstarat sám a na čem závisí jeho život, a to je správná péče o něj a hlavně krmivo.

Psi nemohou všechno. Klasické granule jsou samozřejmě v pořádku, ale málokteré obsahují to, co pes potřebuje. Většina z nich je plna jen obilninami a po mase ani stopy. Proto jsou různá doplňková krmiva pro zvířata ghclever.com, které přisypete psovi do granulí a bude mít potřebné vitamíny, které v granulích bohužel nejsou. Snažte se opravdu udělat vše pro to, aby pes měl dost vitamínů.

Doporučené články