Strip v Brně aneb „aby bylo co svlékat“


Když muži objednávají pro kamarády striptérské vystoupení, nemohou se dočkat, až se před nimi v celé své kráse objeví obnažená ženská silueta, s překrásnými ňadry, pevnými hýžděmi a stehny, širokými boky, odhaleným klínem a rozkošnými chodidly. Taková očekávání jsou pochopitelně přirozená, ale nesmíme zapomínat, že strip v Brně je přece jen strip, tedy musí se odněkud začít a k něčemu se propracovat. Jinými slovy, musí být co svlékat.

kresba ženského těla

Možná se vám to zdá malicherné, ale na kostýmu, který postupně striptérka odhazuje v dál, mnohdy záleží mnohem víc, než na samotném vyvrcholení. Kostým totiž evokuje neobyčejné vzrušení sám o sobě a navozuje dojem, že se jedná o dívku, která se se svou rolí ztotožňuje.

Letuška – mnozí znalci ženské krásy tvrdí, že nejkrásnější holky potkáte někde v jezdeckém oddílu u koní, anebo v letadle. Letušky bývají velmi půvabné a je celá řada mužů, kteří z nich v průběhu letu nespustí oči. Představují si, jak si před nimi dotyčná dívka rozepíná halenku a usedá na nažhavený klín, a jejich představy se pak prolínají i do snů.

Studentka – poměrně velký počet mužů nesmírně vzrušuje pohled na dívky v bílých podkolenkách a krátkých sukýnkách, jak to například vyjádřila před mnoha lety ve svém klipu „Lolita“ francouzská zpěvačka Alizeé. Jste-li si jisti, že oslavenec ocení právě kostým studentky, neváhejte!

žena v podprsence

Sekretářka – dokonale padnoucí sukně, halenka s krátkým rukávem, punčochové kalhoty upnuté na podvazcích, sandály s otevřenou špičkou a nalakovanými temně rudými nehty, výrazné sexy brýle, dokonalý make-up a perfektní sestřih sepnutých vlasů do spony či svázaných do dlouhého copu – taková sekretářka musí pohnout i s těmi opravdovými „tvrďáky“. Těm se rozklepou kolena a jejich výraz v obličeji se změní k nepoznání. Můžete si být jisti, že sekretářky bývají nesmírně oblíbené, zejména mají-li dokonale tvarované ženské siluety.

Doporučené články