V Chorvatsku je krásně po celý rok

Také už vás nebaví to sychravé podzimní počasí a nejste zrovna milovníci zimních radovánek, co se chodí klouzat na zasněžený svah, nebo dokonce provozují lyžování? Máte raději teplé počasí, slunce nad hlavou, dostatek vitamínu D ze slunečních paprsků a hlavně mořskou hladinu? Pak vás to pravděpodobně bude táhnout někam na jih. Do Španělska, Itálie, Řecka či Chorvatska.

Plitvická jezera

Všechny tyto destinace mají jedno společné, a sice jejich břehy omývají vody Středozemního moře, jehož součástí je i moře Jaderské neboli Jadran. K Jadranu se každý rok vydává v letním období mnoho Čechů, je to oblíbená lokalita pro letní rekreaci vzhledem k překrásné přírodě, teplé mořské vodě a velmi příjemnému klimatu k rekreaci. U Jadranu je v období letních veder mnohem lépe snesitelné, než v České republice kdekoli u vody nebo dokonce ve městech.

moře v Chorvatsku

Někteří lidé z naší země prchají před tropickými letními dny do hor, kde je příjemně, ale přece jen tu není slyšet mořský příboj a neucítíte tu ten typický mořský vzduch, prosycený solí. Nabízíme vám proto možnost prchnout někam jinam, do Chorvatska, a poohlédnout se tu po realitách v Chorvatsku na prodej Na Jadranu.

Mít v Chorvatsku k dispozici vlastní nemovitost přináší mnoho výhod zejména pro toho, kdo má možnost pracovat z domova. Nač trávit čas v České republice, zejména v zimě, kdy tu doslova vyhodíte spoustu peněz oknem jen za vytápění objektu, abyste se alespoň trochu ohřáli? V přímořské oblasti si sice nezalyžujete, ale pokud vám nepřítomnost sněhu nevadí ani o Vánocích, bude se vám žít v blízkosti mořské hladiny možná mnohem lépe, než u nás. Nemusíte se každý den v roce přímo koupat v moři, uspokojí vás i ionizovaný vzduch, který mnohem lépe přispívá k regeneraci organismu, než městské oblasti s převahou škodlivých kladných iontů a dalších znečišťujících látek v životním prostředí.

Doporučené články