Vadí vám vložky a tampony?

Menstruace už vás trápit nebude
Během menstruace každý měsíc každá žena spotřebuje velké množství hygienických pomůcek. Většina jich volí klasické pomůcky typu vložky a tampony, ale právě tyto pomůcky mají na kontě velkou zátěž pro ekologii, a také pro vaši peněženku. Stačí si spočítat, kolik balení spotřebujete za rok. Možná budete velmi překvapeny výslednou částkou. V poslední době jsou velmi oblíbené ekonomické i ekologické hygienické pomůcky, které vydrží velmi dlouho a v konečném sůeldku jsou o dost levnější.

menstruační tampon

Kromě kalíšků a houbiček se nyní těší velké oblibě nepropustné menstruační kalhotky. Vyrábíme je v několika barvách a střizích, protože je nám jasné, že se ženy chtějí cítit dobře v hezkém prádle právě i během menstruace. Proto naše kalhotky najdete vyrobené v několik provedeních. Každé jsou vyrobeny z několika nepropustných vrstev, které umí zachytit veškerou tekutinu i pachy. Nemusíte se obávat žádné nehody.

Jak fungují?
Jednoduše. Prostě je nosíte místo klasického spodního prádla. Udává se, že jedny kalhotky vydrží zhruba 8 hodin, což je doba, po kterou většinou ženy mívají jeden tampon či vložku. Pokud si nebudete vědět rady s tím, kolik kusů kalhotek si máte koupit, abyste v klidu pokryly celou dobu menstruace, na našem webu najdete jednoduchou nápovědu, díky které zjistíte, kolik kusů vám bude stačit.

tampony a vložky

Cena za jedny kalhotky je velmi nízká s ohledem na to, jaké technologie a materiály jsou při jejich výrobě použity. Pravidelně míváme výprodeje, kdy ušetříte ještě více peněz. Kalhotky stačí vyprat a jsou hned připravené k dalšímu použití. Je lepší je nechat vysušit přirozeně bez použití sušičky. Prodloužíte jejich životnost. Tyto kalhotky si zamilujete, protože jejich použití je velmi komfortní a snadné. Předejdete nechtěným nehodám a můžete je používat od úplně první menstruace.

Doporučené články