Budete naprosto dokonalá

Třpytky
Třpytky se v našich šatnících usídlily před několika lety, a nevypadá to, že by někam odcházely. Nemluvíme ale teď o laciných štrasových kamíncích, ale spíše o drobných flitrech, originálně umístěných na oblečení, doplňcích nebo na make-upu. Co třeba něžná halenka, jemně posetá drobnými flitry, třpytivý lak na nehty nebo oční stíny? Hodně oblíbená je kombinace třpytek s punkem nebo rockem, díky kterému drsnější vzhled získá ženský podtón.
portrét od majáku
Osmdesátky
Hipsteři pořád milují osmdesátkový vzhled: kalhoty s vysokým sedem, výrazná trička, džínové bundy, vintage tenisky a doplňky. I sem ale pronikají nové trendy. Oproti minulým letům ale přibyl například trend raně devadesátkových kousků, tedy dospělá verze toho, co jste nosili jako děti. Trička s Mickey Mousem a Kačery z Kačerova? Jasně. Jenom místo tepláčků a bačkor je zkombinujte s džínovou bundou a vojenskými botami. Nebo se můžete naopak vydat opačným směrem, k šedesátkám. Hippies s moderním nádechem, ale i krátké šatičky, zvonáče a výrazné květinové potisky. Místo toho, abyste se do nich ale oblékli od hlavy k patě, vyberte si jeden malý doplněk.
sluneční brýle
Odvaha se odvázat
Obecně této sezóně vládne odvaha a sebevědomí. Nosit můžete cokoli, v čem se cítíte pohodlně, a sama sebou. Chcete si vzít drahou halenku a k ní vzorované kalhoty od pyžama? Proč by ne? Nebo zkombinovat něžné šatičky s těžkými kanadami? Jasně. Protože více sexy než odhalená kůže bude v příští sezoně sebevědomí. Jaké barvy zvolit? Výrazné. Nebojte se zelené, modré, žluté nebo oranžové. Pokud se necítíte na to vypadat jako papoušek, zvolte neutrální barvy a rozsviťte je jedním výrazným akcentem. Vsadit můžete také na vzory. Vydejte se za hranice puntíků a pruhů. Co třeba vzor planetek, plameňáků nebo ananasů. Že je to moc velký divočina? Originální tričko oživí i džíny a tenisky.

Doporučené články