Dárky na Vánoce od značky Xiaomi

Na Vánoce chceme všichni svým blízkým udělat radost pěkným dárkem. Na výběr máme tolik možností, že se v nich můžeme snadno ztratit. Proto vám přinášíme tipy na dárky od značky Xiaomi, kterými uděláte radost všem nadšencům do chytré elektroniky.

Značka Xiaomi vznikla v Číně v roce 2011. Nejprve se zaměřovali především na chytré telefony, dnes již se však soustředění na desítky druhů elektroniky. Postupně si tato značka získala velkou oblibu po celém světě díky kvalitním produktům za příznivé ceny.

Pojďme se tedy podívat na některé tipy.

Mobilní telefony

Mobilními telefony je značka Xiaomi proslulá. Ve své nabídce mají mnoho modelů v různých cenových hladinách, takže si vybere opravdu každý, ať má jakýkoliv rozpočet. K mobilnímu telefonu můžete pořídit ještě obal na mobil Xiaomi Módní mobil.

mobilní telefon

Sluchátka

Jedno z nezbytných příslušenství k mobilním telefonům jsou sluchátka. A Xiaomi nabízí opravdu široký výběr kvalitních sluchátek. Máte na výběr klasické drátové, pecky, sluchátka přes hlavu nebo sluchátka bezdrátové. Najdete tu klasická sluchátka na občasný poslech hudby, na sport nebo herní sluchátka.

Fitness náramky

Fitness náramky získali v posledních letech velkou oblibu. Díky nim můžete monitorovat svou sportovní činnost a spoustu dalších věcí. Xiaomi přináší řadu svých fitness náramků Mi band, které se dočkali už mnoha modelů. Cenově jsou velmi dostupné. Nabízí klasické funkce jako krokoměr, počítání spálených kalorií, měření tepu, dechu nebo přenášení notifikací z vašeho mobilního telefonu.

fitness náramky

Chytré váhy

Pro ty, co si hlídají svou hmotnost, je ideálním dárkem chytrá váha. Značka Xiaomi nabízí chytré váhy, které lze propojit s chytrými telefony a hlídat si postupně naměřené hodnoty. Samozřejmě vám změří vaši hmotnost, jako klasická váha, ale navíc umí taky změřit poměr vašich kostí, svalů a obsah tuku ve vašem těle.

Doporučené články