Posekaná tráva bez práce

Krásná udržovaná zahrada je snem mnoha lidí, kteří mají rádi hezké věci. Péče o zahradu je pro někoho relax, ale pro jiné je to zase jen další práce, kterou musí udělat. Neudržovaná zahrada nevypadá hezky, a navíc si můžete způsobit dokonce i problémy, pokud ji necháte ladem. Pleveli se totiž velmi dobře daří právě v neudržované zahradě, a pokud se do ní přimíchají náletové dřeviny, neštěstí je na světě. Proplést se džunglí a uvést ji do původního stavu může být někdy hodně náročná a nevděčná práce.

sekání trávy

Proto přibývá lidí, kteří si nechávají zahrady a další pozemky sekat. Je to pro ně snazší, protože řada lidí má pozemky mimo své bydliště, a mohou nás nechat, abychom se jim o ně starali. Pravidelně udržujeme řadu pozemků pro jednotlivce i pro města a obce. Máme kvalitní vybavení a šikovné muže, kteří si poradí i s pozemkem, kam mnoho let nikdo nevstoupil. Zbavíme nechtěných travin i dřevin zahrady a další pozemky, které se vymkly kontrole.

vysoká tráva

  • Jednorázová akce – někteří lidé si koupili třeba zpustlou chatu, kterou potřebují dát do pořádku, aby se například někdo nezranil. I to se stává často, když vstoupíte na pozemek prorostlý vším možným.
  • Pravidelné sečení – většina lidí od nás chce pravidelné sekání, díky kterému budou mít pozemky stále v pořádku a hezky udržované.

Určitě vás zajímá, jaká je za sekání trávy cena za m2. ta je velmi individuální, a vždy ji sdělujeme zákazníkům předem. Abychom vám cenu mohli spočítat, musíme se podívat na pozemek, kterého se práce týkají. Cena se počítá na základě několik informací, a to jsou:

– Rozloha pozemku
– Stav pozemku
– Požadované práce
– Přístupnost pozemku
– Použitá technika

Ceny se snažíme držet nízko, protože chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni jak s naší prací, tak s její dostupností. Zkuste si nechat posekat zahradu a užijte si ušetřený čas mnohem lépe.

Doporučené články